Závisí to od značky, množstva a miesta, kde sa nakupuje. Jablčný ocot sa zvyčajne predáva vo fľašiach alebo džbánoch, takže cena za lyžičku sa môže líšiť. V priemere môže lyžička jablčného octu stáť okolo niekoľkých centov až pár halierov, v závislosti od vyššie uvedených faktorov.